top of page

about me 

Nazywam się Karolina Szymczak i mam 26 lat. Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,  jednak fotografia interesowała mnie od najmłodszych lat. To zainteresowanie z czasem przerodziło się w pasję, a od kilku lat wykonuję sesję zawodowo. W celu poszerzenia horyzontów studiowałam również w Warszawskiej Akademii Fotografii.

Z zamiłowania wykonuję portrety oraz zdjęcia Fashion, miałam natomiast przyjemność wykonywać sesję o bardzo zróżnicowanej tematyce, zarówno w Polsce jak i za granicą. 

Jestem energiczną, uśmiechniętą osobą i dokładam wszelkich starań, by każda sesja przebiegała w miłej i komfortowej atmosferze. 

Moimi priorytetami jest przede wszystkim estetyka, staranność i dbałość o najmniejsze szczegóły, dlatego też oprócz wykonywania zdjęć, pomagam w doborze stylizacji oraz każde wybrane zdjęcie poddaję obróbce graficznej, by spełniały oczekiwania najbardziej wymagających osób. 

My name is Karolina Szymczak and I am 24 years old. I study medicine at Medical University of Warsaw and I would love to become a surgeon one day, however I have been interested in photography since an early age. This interest turn into passion and now I do photo shoots professionally. To expand my horizons I had attended to Warsaw Academy of Photography.

I love to take portraits and fashion photos, although I had the pleasure to take very diverse photo shoots in Poland as well as abroad.  I am very energetic, cheerful person and I do my best to carry the photo shoot in the pleasant and comfortable atmosphere. My priorities are aesthetics and care about the smallest details, that is why I help with styling selection and edit every chosen photo, so that even the most demanding clients can feel satisfied.

bottom of page